ŽRK Zamet II — RK Liburnija-Opatija II

ŽRK Rudar — ŽRK Zaprešić
04/12/2021
ŽRK Poreč — ŽRK Drenak
05/12/2021
29 - 20
Konačni rezultat

Detalji

Datum Liga Sezona Kolo
04/12/2021 3. HRL ZAPAD 3. HRL Z 2021/2022 9

Dvorana

Rijeka - Zamet

Rezultati

Klub1. poluvrijeme2. poluvrijemekonačni rezultat
Zamet II191029
Liburnija-Opatija II61420

Zamet II

1Mraković Mia vratarka
2Svast Sara srednji vanjski
5Arapović Andrea
6Budić Nika lijevi vanjski
8Perčić-Bahtiri Nayana lijevo krilo
13Pozder Lara
14Surać Lucija srednji vanjski
15Pleše Nika desno krilo
16Možetić Paola vratarka
17Grozdanić Lucija kružna napadačica
18Vukelić Vita
20Jukan Emma lijevi vanjski
21Budić Jana lijevi vanjski
 25 4 2 2 1

Liburnija-Opatija II

11Budimir Sara
12Perić Nika
13Rakić Jelena
14Badurina Vita Zara
19Jurković Isabelle
21Stroligo Maria
22Jardas Andrea
23Sabalić Antonella
26Vlahović Dina
28Brusić Mirna
29Viskočil Aurora
31Perasić Tena
36Vlaše Anastasia
58Pilčić Fania
 15 5 2 8 2

PLAY BY PLAY

15. Pleše Nika 2' 
 3' 36. Vlaše Anastasia
18. Jukan Emma 3' 
 5' 28. Brusić Mirna
15. Pleše Nika 6' 
18. Jukan Emma 7' 
 7' 36. Vlaše Anastasia
 8' 28. Brusić Mirna
18. Jukan Emma 8' 
5. Arapović Andrea 8' 
 8' 28. Brusić Mirna
15. Pleše Nika 9' 
4. Perčić-Bahtiri Nayana 9' 
 9' 17. Budimir Sara
4. Perčić-Bahtiri Nayana 11' 
10. Surać Lucija 13' 
4. Perčić-Bahtiri Nayana 13' 
 16' 28. Brusić Mirna
23. Budić Nika 16' 
4. Perčić-Bahtiri Nayana 17' 
15. Pleše Nika 18' 
18. Jukan Emma 19' 
5. Arapović Andrea 20' 
 20' 58. Pilčić Fania
 21' 36. Vlaše Anastasia
 21' 21. Stroligo Maria
23. Budić Nika 23' 
15. Pleše Nika 25' 
 25' 14. Badurina Vita Zara
13. Pozder Lara 26' 
13. Pozder Lara 26' 
 28' 58. Pilčić Fania
 28' 17. Budimir Sara
15. Pleše Nika 30' 
7. Budić Jana 32' 
 32' 21. Stroligo Maria
 32' 58. Pilčić Fania
 32' 21. Rakić Jelena
7. Budić Jana 33' 
15. Pleše Nika 33' 
 34' 17. Budimir Sara
 35' 23. Sabalić Antonella
 38' 17. Budimir Sara
15. Pleše Nika 38' 
7. Budić Jana 39' 
 39' 28. Brusić Mirna
4. Perčić-Bahtiri Nayana 40' 
 41' 28. Brusić Mirna
15. Pleše Nika 42' 
 43' 58. Pilčić Fania
 43' 58. Pilčić Fania
7. Budić Jana 44' 
15. Pleše Nika 45' 
18. Vukelić Vita 46' 
 48' 31. Perasić Tena
4. Perčić-Bahtiri Nayana 50' 
 51' 28. Brusić Mirna
 51' 14. Badurina Vita Zara
18. Vukelić Vita 52' 
 53' 21. Stroligo Maria
 55' 29. Viskočil Aurora
7. Budić Jana 55' 
 58' 17. Budimir Sara
 59' 28. Brusić Mirna
 59' 36. Vlaše Anastasia
 60' 23. Sabalić Antonella