ŽRK Umag II — ŽRK Zamet II

ŽRK Rudar II — ŽRK Arena
06/11/2021
ŽRK Murvica — ŽRK Zamet
06/11/2021
31 - 16
Konačni rezultat

Detalji

Datum Liga Sezona Kolo
06/11/2021 3. HRL ZAPAD 3. HRL Z 2021/2022 5

Dvorana

Umag

Rezultati

Klub1. poluvrijeme2. poluvrijemekonačni rezultat
Umag II121931
Zamet II8816

Umag II

6Kernjus Ariana
7Hrelja Daria
12Blašković Lucija
17Trento Erika
25Vivoda Aurora
26Sinčić Rija
27Kremer Nikol
29Gombar Leona
42Vodopija Melani
46Černeka Leonarda
69Ćosić Melisa
74Tatalović Chiara
95Sladić Saša
 28 3 1 4 2

Zamet II

1Možetić Paola vratarka
4Bokulić Sandra
5Arapović Andrea
6Budić Nika lijevi vanjski
7Budić Jana lijevi vanjski
9Sučić Aneta
10Hodžić Irma
12Hodak Dora
13Pozder Lara
17Grozdanić Lucija kružna napadačica
18Vukelić Vita
 11 5 1 7 2

PLAY BY PLAY

7. Hrelja Daria 2' 
 2' 7. Budić Jana
 3' 23. Budić Nika
 5' 17. Grozdanić Lucija
 5' 4. Bokulić Sandra
26. Sinčić Rija 7' 
 7' 4. Bokulić Sandra
6. Kernjus Ariana 9' 
 10' 17. Grozdanić Lucija
26. Sinčić Rija 11' 
17. Trento Erika 13' 
 14' 17. Grozdanić Lucija
 15' 5. Arapović Andrea
 15' 18. Vukelić Vita
6. Kernjus Ariana 17' 
7. Hrelja Daria 18' 
 18' 23. Budić Nika
7. Hrelja Daria 20' 
17. Trento Erika 21' 
 22' 23. Budić Nika
 23' 18. Vukelić Vita
17. Trento Erika 23' 
6. Kernjus Ariana 23' 
 24' 5. Arapović Andrea
 24' 23. Budić Nika
7. Hrelja Daria 25' 
17. Trento Erika 26' 
29. Gombar Leona 27' 
27. Kremer Nikol 30' 
46. Černeka Leonarda 31' 
 32' 23. Budić Nika
 33' 7. Budić Jana
6. Kernjus Ariana 33' 
6. Kernjus Ariana 36' 
7. Hrelja Daria 37' 
46. Černeka Leonarda 39' 
6. Kernjus Ariana 39' 
7. Hrelja Daria 41' 
7. Hrelja Daria 41' 
 41' 23. Budić Nika
6. Kernjus Ariana 42' 
 42' 23. Budić Nika
27. Kremer Nikol 43' 
 45' 23. Budić Nika
42. Vodopija Melani 45' 
 47' 4. Bokulić Sandra
7. Hrelja Daria 48' 
26. Sinčić Rija 48' 
 49' 7. Budić Jana
25. Vivoda Aurora 50' 
27. Kremer Nikol 50' 
 51' 7. Budić Jana
7. Hrelja Daria 52' 
 54' 18. Vukelić Vita
25. Vivoda Aurora 54' 
27. Kremer Nikol 56' 
27. Kremer Nikol 57' 
 57' 17. Grozdanić Lucija
69. Ćosić Melisa 58' 
 59' 18. Vukelić Vita
42. Vodopija Melani 59' 
46. Černeka Leonarda 60' 
 60' 23. Budić Nika
25. Vivoda Aurora 60'