ŽRK Zamet II — ŽRK Rudar II

RK Liburnija-Opatija — ŽRK Samobor
31/10/2021
ŽRK Rudar II — ŽRK Arena
06/11/2021
24 - 29
Konačni rezultat

Detalji

Datum Liga Sezona Kolo
03/11/2021 3. HRL ZAPAD 3. HRL Z 2021/2022 4

Dvorana

Rijeka - Zamet

Rezultati

Klub1. poluvrijeme2. poluvrijemekonačni rezultat
Zamet II121224
Rudar II161329

Zamet II

1Možetić Paola vratarka
2Svast Sara srednji vanjski
5Arapović Andrea
6Budić Nika lijevi vanjski
7Budić Jana lijevi vanjski
8Perčić-Bahtiri Nayana lijevo krilo
9Sučić Aneta
12Hodak Dora
13Pozder Lara
15Pleše Nika desno krilo
17Grozdanić Lucija kružna napadačica
 22 2 2 1

Rudar II

1Kamenar Nika
3Peršić Matea
4Franković Elin
7Golja Lucija
8Marić Annika
11Osmić Ema
13Kurpejević Lamija
14Zupičić Irina
15Suvajac Zara
16Gaspari Robin
17Licul Cristianna
18Malić Anastasija
21Mileta Alka
25Faraguna Alana
 27 2 4 4

PLAY BY PLAY

9. Sučić Aneta 3' 
 3' 8. Marić Annika
 3-' 17. Mileta Alka
 4' 14. Zupičić Irina
 5' 18. Malić Anastasija
 6' 8. Marić Annika
17. Grozdanić Lucija 6' 
23. Budić Nika 6' 
 7' 8. Marić Annika
 7' 17. Mileta Alka
24. Svast Sara 7' 
 9' 8. Marić Annika
17. Grozdanić Lucija 9' 
15. Pleše Nika 12' 
 13' 18. Malić Anastasija
 14' 17. Mileta Alka
 15' 8. Marić Annika
 16' 7. Golja Lucija
 16' 7. Golja Lucija
24. Svast Sara 16' 
 17' 18. Malić Anastasija
 17' 17. Mileta Alka
23. Budić Nika 18' 
 19' 18. Malić Anastasija
24. Svast Sara 19' 
 19' 7. Golja Lucija
 22' 18. Malić Anastasija
 23' 17. Licul Cristianna
17. Grozdanić Lucija 23' 
 23' 18. Malić Anastasija
 26' 14. Zupičić Irina
 27' 17. Mileta Alka
15. Pleše Nika 27' 
15. Pleše Nika 28' 
 29' 18. Malić Anastasija
15. Pleše Nika 30' 
7. Budić Jana 30' 
17. Grozdanić Lucija 32' 
 32' 14. Zupičić Irina
7. Budić Jana 34' 
 35' 17. Mileta Alka
4. Perčić-Bahtiri Nayana 36' 
 36' 14. Zupičić Irina
24. Svast Sara 37' 
24. Svast Sara 40' 
 41' 18. Malić Anastasija
 41' 4. Franković Elin
 44' 3. Peršić Matea
24. Svast Sara 45' 
 45' 3. Peršić Matea
 45' 17. Mileta Alka
 46' 7. Golja Lucija
7. Budić Jana 47' 
 47' 17. Mileta Alka
 48' 17. Mileta Alka
15. Pleše Nika 49' 
24. Svast Sara 49' 
24. Svast Sara 52' 
 52' 18. Malić Anastasija
4. Perčić-Bahtiri Nayana 54' 
 55' 4. Franković Elin
 56' 4. Franković Elin
24. Svast Sara 57' 
13. Pozder Lara 59'