ŽRK Zamet II — ŽRK Poreč

RK Lokomotiva Zagreb 2 — ŽRK Rudar
17/10/2021
RK Liburnija-Opatija — ŽRK Zamet
20/10/2021
32 - 28
Konačni rezultat

Detalji

Datum Liga Sezona Kolo
17/10/2021 3. HRL ZAPAD 3. HRL Z 2021/2022 2

Dvorana

Rijeka - Zamet

Rezultati

Klub1. poluvrijeme2. poluvrijemekonačni rezultat
Zamet II141832
Poreč171128

Zamet II

1Možetić Paola vratarka
2Svast Sara srednji vanjski
4Bokulić Sandra
5Arapović Andrea
6Budić Nika lijevi vanjski
7Budić Jana lijevi vanjski
9Sučić Aneta
10Hodžić Irma
11Blažić Irina kružna napadačica
14Surać Lucija srednji vanjski
15Pleše Nika desno krilo
16Vujmilović Tamara vratarka
17Grozdanić Lucija kružna napadačica
18Vukelić Vita
 27 5 1 3 1

Poreč

4Matošević Saša
8Picco Leona
10Benić Gabrijela
12Hutinski Mirna
15Pašalić Lana
17Pilat Lana
21Bartolić Nina
23Nikolić Anja
30Šolar Nikolina
31Zgrablić Lara
 23 5 1 2 3

PLAY BY PLAY

24. Svast Sara 1' 
9. Sučić Aneta 2' 
 2' 17. Pilat Lana
 4' 17. Pilat Lana
 4' 17. Pilat Lana
15. Pleše Nika 6' 
 8' 17. Pilat Lana
 9' 17. Pilat Lana
15. Pleše Nika 10' 
23. Budić Nika 11' 
 12' 17. Pilat Lana
5. Blažić Irina 12' 
24. Svast Sara 13' 
 13' 17. Pilat Lana
 14' 8. Picco Leona
24. Svast Sara 14' 
 15' 8. Picco Leona
 16' 23. Nikolić Anja
 17' 17. Pilat Lana
 18' 8. Picco Leona
 18' 31. Zgrablić Lara
10. Surać Lucija 19' 
24. Svast Sara 19' 
 20' 21. Bartolić Nina
 20' 21. Bartolić Nina
24. Svast Sara 20' 
 21' 23. Nikolić Anja
10. Surać Lucija 21' 
10. Surać Lucija 23' 
 23' 8. Picco Leona
 24' 23. Nikolić Anja
 24' 4. Matošević Saša
5. Blažić Irina 25' 
 26' 15. Pašalić Lana
10. Surać Lucija 28' 
5. Blažić Irina 29' 
 29' 15. Pašalić Lana
 30' 15. Pašalić Lana
10. Surać Lucija 30' 
 32' 23. Nikolić Anja
24. Svast Sara 33' 
 33' 4. Matošević Saša
24. Svast Sara 34' 
24. Svast Sara 35' 
 35' 8. Picco Leona
 36' 15. Pašalić Lana
24. Svast Sara 37' 
 39' 31. Zgrablić Lara
4. Bokulić Sandra 39' 
 40' 17. Pilat Lana
5. Blažić Irina 41' 
5. Blažić Irina 42' 
4. Bokulić Sandra 45' 
4. Bokulić Sandra 45' 
24. Svast Sara 46' 
 46' 31. Zgrablić Lara
10. Surać Lucija 48' 
 49' 15. Pašalić Lana
24. Svast Sara 51' 
24. Svast Sara 52' 
 54' 17. Pilat Lana
5. Blažić Irina 54' 
15. Pleše Nika 55' 
 56' 15. Pašalić Lana
23. Budić Nika 56' 
 56' 31. Zgrablić Lara
5. Blažić Irina 57' 
9. Sučić Aneta 58' 
 60' 15. Pašalić Lana
24. Svast Sara 60'