ŽRK Samobor — ŽRK Zamet

ŽRK Zaprešić — ŽRK Senia
23/10/2021
RK Liburnija-Opatija — ŽRK Udarnik
23/10/2021
31 - 28
Konačni rezultat

Detalji

Datum Liga Sezona Kolo
23/10/2021 2. HRL ZAPAD 2. HRL Z 2021/2022 5

Dvorana

Samobor

Rezultati

Klub1. poluvrijeme2. poluvrijemekonačni rezultat
Samobor161531
Zamet151328

Samobor

3Belanić Lorena
4Rođak Ela
6Brakus Karla
8Švigač Lucija
9Sambolec Jana
10Kovač Nika
12Budan Bruna
14Kozlovec Maja
18Katanec Matea
20Kanceljak Dora
23Karasman Vita
26Šmid Nika
28Matijašić Mia
29Rugole Marta
34Mogulić Lana
99Husnjak Ivana
 27 4 4

Zamet

1Mraković Mia vratarka
2Troskot Stefanie desno krilo
5Blažić Irina kružna napadačica
6Mršić Elena srednji vanjski
7Nekić Martina desno krilo
9Tabar Iva srednji vanjski
10Surać Lucija srednji vanjski
11Mikolić Iva lijevi vanjski
15Pleše Nika desno krilo
16Možetić Paola vratarka
17Stanić Iva lijevo krilo
18Jukan Emma lijevi vanjski
19Visković Maja kružna napadačica
24Svast Sara srednji vanjski
25Masnić Silvija lijevi vanjski
94Strukar Nikolina vratarka
 27 1 1 3

PLAY BY PLAY

14. Kozlovec Maja 1' 
3. Belanić Lorena 2' 
 3' 7. Nekić Martina
 6' 19. Visković Maja
20. Kanceljak Dora 7' 
 8' 7. Nekić Martina
 8' 11. Mikolić Iva
14. Kozlovec Maja 8' 
 9' 25. Masnić Silvija
6. Brakus Karla 10' 
3. Belanić Lorena 11' 
 12' 25. Masnić Silvija
 15' 19. Visković Maja
8. Švigač Lucija 17' 
 18' 11. Mikolić Iva
14. Kozlovec Maja 18' 
 19' 9. Tabar Iva
18. Katanec Matea 19' 
6. Brakus Karla 20' 
 20' 19. Visković Maja
14. Kozlovec Maja 21' 
 22' 17. Stanić Iva
8. Švigač Lucija 23' 
 23' 19. Visković Maja
6. Brakus Karla 23' 
10. Kovač Nika 24' 
 25' 17. Stanić Iva
 25' 9. Tabar Iva
6. Brakus Karla 27' 
 29' 25. Masnić Silvija
14. Kozlovec Maja 30' 
 30' 25. Masnić Silvija
6. Brakus Karla 30' 
 32' 17. Stanić Iva
 32' 25. Masnić Silvija
14. Kozlovec Maja 32' 
 33' 25. Masnić Silvija
 35' 18. Jukan Emma
18. Katanec Matea 35' 
14. Kozlovec Maja 36' 
4. Rođak Ela 39' 
 39' 9. Tabar Iva
 39' 18. Jukan Emma
8. Švigač Lucija 41' 
 41' 18. Jukan Emma
8. Švigač Lucija 42' 
18. Katanec Matea 42' 
3. Belanić Lorena 44' 
6. Brakus Karla 44' 
 45' 5. Blažić Irina
20. Kanceljak Dora 45' 
 47' 17. Stanić Iva
3. Belanić Lorena 48' 
 49' 5. Blažić Irina
20. Kanceljak Dora 50' 
 51' 24. Svast Sara
14. Kozlovec Maja 52' 
 53' 11. Mikolić Iva
3. Belanić Lorena 54' 
20. Kanceljak Dora 55' 
 55' 5. Blažić Irina
18. Katanec Matea 56' 
 57' 17. Stanić Iva
 57' 17. Stanić Iva
20. Kanceljak Dora 58' 
 60' 9. Tabar Iva
10. Kovač Nika 60'