ŽRK Zamet — ŽRK Udarnik

ŽRK Sesvete — RK Lokomotiva-Zagreb
10/10/2021
RK Liburnija-Opatija — ŽRK Senia
10/10/2021
27 - 20
Konačni rezultat

Detalji

Datum Liga Sezona Kolo
10/10/2021 2. HRL ZAPAD 2. HRL Z 2021/2022 3

Dvorana

Rijeka - Zamet

Rezultati

Klub1. poluvrijeme2. poluvrijemekonačni rezultat
Zamet131427
Udarnik11920

Zamet

1Mraković Mia vratarka
2Troskot Stefanie desno krilo
5Blažić Irina kružna napadačica
6Mršić Elena srednji vanjski
7Nekić Martina desno krilo
9Tabar Iva srednji vanjski
10Surać Lucija srednji vanjski
11Mikolić Iva lijevi vanjski
15Pleše Nika desno krilo
16Možetić Paola vratarka
17Stanić Iva lijevo krilo
18Jukan Emma lijevi vanjski
19Visković Maja kružna napadačica
20Đuzel Allsu kružna napadačica
25Masnić Silvija lijevi vanjski
94Strukar Nikolina vratarka
 25 2 1 6 2

Udarnik

1Koleš Tea
2Magenreuter Tabeaceline
4Štefanić Erika
5Cerovski Ana
6Obajdin Nika
10Mostarlić Bernarda
11Haramina Anja
14Fratnik Ivana
15Vučićević Anja
16Dunđerović Lena
18Miletić Marta
24Jurić Magdalena
20Gvardiol Franka
25Sertić Dora
26Gujić Katarina
27Antonić Andrea
 17 3 1 1 1

PLAY BY PLAY

 1' 10. Mostarlić Bernarda
25. Masnić Silvija 1' 
25. Masnić Silvija 3' 
 4' 27. Antonić Andrea
25. Masnić Silvija 5' 
 5' 4. Štefanić Erika
25. Masnić Silvija 8' 
17. Stanić Iva 8' 
 9' 14. Fratnik Ivana
 9' 10. Mostarlić Bernarda
19. Visković Maja 9' 
19. Visković Maja 12' 
 12' 26. Gujić Katarina
 14' 26. Gujić Katarina
11. Mikolić Iva 15' 
 15' 4. Štefanić Erika
25. Masnić Silvija 15' 
 16' 26. Gujić Katarina
11. Mikolić Iva 17' 
25. Masnić Silvija 18' 
 18' 26. Gujić Katarina
19. Visković Maja 19' 
25. Masnić Silvija 21' 
25. Masnić Silvija 21' 
11. Mikolić Iva 22' 
9. Tabar Iva 24' 
18. Jukan Emma 26' 
20. Đuzel Allsu 27' 
 27' 14. Fratnik Ivana
 29' 27. Antonić Andrea
19. Visković Maja 31' 
17. Stanić Iva 34' 
9. Tabar Iva 35' 
20. Đuzel Allsu 36' 
 37' 2. Magenreuter Tabeaceline
17. Stanić Iva 38' 
20. Đuzel Allsu 38' 
9. Tabar Iva 38' 
 38' 25. Sertić Dora
 39' 2. Magenreuter Tabeaceline
 39' 27. Antonić Andrea
9. Tabar Iva 39' 
9. Tabar Iva 42' 
 42' 2. Magenreuter Tabeaceline
2. Troskot Stefanie 42' 
 42' 10. Mostarlić Bernarda
2. Troskot Stefanie 44' 
 45' 4. Štefanić Erika
 46' 2. Magenreuter Tabeaceline
17. Stanić Iva 46' 
 49' 4. Štefanić Erika
9. Tabar Iva 50' 
2. Troskot Stefanie 51' 
 56' 6. Obajdin Nika
7. Nekić Martina 56' 
18. Jukan Emma 57' 
18. Jukan Emma 58' 
 58' 6. Obajdin Nika
10. Surać Lucija 60'