19/02/2022
ZAMET U16: 4 nova boda
20/02/2022

U današnjem susretu 13. kola 2. HRL ZAPAD ŽENE naše seniorke su u dvorani Dinko Lukarić na Kozali ugostile ekipu Senie.
U utakmicu su ušle ozbiljno te su uvjerljivo savladale protivničku ekipu rezultatom 42:14.
Priliku za igru dobile su sve igračice koje su dale svoj maksimum, a iznimno nam je drago što su nam se nakon poduže pauze vratile i naše vanjske igračice Nikolina Pleša i Noel Nikolić koje su odličnom igrom iskoristile svoju minutažu te pokazale da se na njih može računati i u nadolazećim kolima.

Noel Nikolić / Nikolina Pleša: U utakmicu smo ušle maksimalno ozbiljno te smo čvrstom obranom i odličnom distribucijom lopte u napadu već u prvom poluvremenu uspijele osigurati sigurnu razliku koju smo držale do kraja. Sve igračice dobile su priliku, pokazale svoju kvalitetu i upisale se na listu strijelaca. Čestitke svim curama na pobijedi!