ZAMET 2: pobjeda u 7.kolu 3.HRL ZAPAD
20/11/2021
ZAMET 2: Pobjeda u Buzetu
27/11/2021

Danas su naše seniorke odigrale u Karlovcu utakmicu 9.kola 2.HRL ZAPAD ŽENE protiv istoimenog domaćina.
Zamećanke su otvorile susret odličnom obranom i efikasnim napadom te je iz minute u minutu rasla naša prednost. Također, u nastavku utakmice, naše su seniorke zadržale nivo igre iz prvog dijela i zasluženo u Rijeku odnijele nova 2 boda savladavši domaćina rezultatom 23:34.
Priliku za igru dobile su sve igračice koje su svojom borbenošću i odličnom igrom doprinjele novoj pobjedi.

Nika Pleše, Iva Mikolić:

Od početka utakmice krenule smo sa čvrstom obranom i brzim golovima iz kontre i polukontre napravili veliku razliku, koju smo održavale kroz cijelu utakmicu. Svoj doprinos imale su priliku dati sve igračice te su to maksimalno iskoristile. Čestitamo curama na pobjedi, te igračicama Karlovca na fer i korektnoj igri.