U16: 4 boda iz Zeline
07/11/2021
ZAMET U14: nova 2 boda u 1.HRL
14/11/2021

Večeras je u Centru Zamet odigrana utakmica 8.kola 2.HRL ZAPAD ŽENE protiv ŽRK RUDAR te su pristuni gledatelji mogli uživati u odličnoj igri naših seniorki od prve do zadnje minute.
Zamećanke su u utakmicu ušle maksimalno ozbiljno i motivirano te su odigrale fantastičnih 60 minuta pokazavši zavidno rukometno umijeće. Čvrsta, pokretljiva i borbena obrana te pametan i organiziran napad doveli su naše seniorke do zaslužene pobjede rezultatom 29:22.
Čestitamo našim curama na pobjedi i osvojena nova 2 boda.

Allsu Đuzel / Maja Visković: Znali smo da nas je čekala utakmica protiv ekipe koja dijeli isti broj bodova kao i mi i da ta pobjeda donosi prvo mjesto na tablici. Utakmicu smo držale pod kontrolom od prvih minuta. Istaknule bi čvrstu i agresivnu obranu za koju smo se pripremale cijeli tjedan. Sretne smo što su sve cure dale svoj maksimum i iskoristile svaku minutu koja im se pružila.