Pobjeda nad Opatijom
16/10/2021
1. HRL U16
21/10/2021

Danas je u Centru Zamet, također nakon duge pauze odigrana utakmica 3.HRL ZAPAD ŽENE u kojoj je naša druga ekipa u 2. kolu ugostila ŽRK POREČ.
Zamećanke su u prvo poluvrijeme susreta ušle sa dosta tehničkih pogrešaka te lošijom igrom u obrani koju je protivnička ekipa uredno kažnjavala što je rezultiralo zaostakom od 3 gola na kraju prvog dijela.
Nakon povratka iz svlačionice, ulazak u drugo poluvrijeme bio je sasvim suprotan od prethodnih 30 minuta. Obrana je postala puno agresivnija i čvršća, a u napadu su se smanjivale tehničke pogreške što je dovelo do preokreta i do konačne pobjede Zamećanki rezultatom 32:28.
Najbolji strijelac današnjeg susreta bila je naša vanjska igračica Sara Svast sa postignutih 12 zgoditaka.
Čestitamo našoj drugoj ekipi na pobjedi te im želimo uspjeh u daljnjem nastavku natjecateljske sezone.

Irina Blažić i Aneta Sučić: U utakmicu smo ušle skoncentrirane i spremne na čvrsto uigranog protivnika. Rezultat nam nije išao u korist iako smo imale odgovoran pristup, ali nismo dozvolile da se nastavi u utakmici.
15 minuta prije kraja okrenule smo utakmicu u našu korist te smo na kraju osvoje 2 boda s rezultatom od 32:28. Nadamo se da će i ostale utakmice jednako rezultirati.