Dva boda iz Samobora!
13/03/2021
Osvojena nova dva boda u Senju
27/03/2021

U 18.kolu 2.HRL ZAPAD Žene, nakon 10 uzastopnih pobjeda, Zamećanke su izgubile na domaćem terenu od ŽRK TREŠNJEVKA rezultatom 22:25.
Prvo poluvrijeme utakmice odigrana je dobra obrana te se na odmor otišlo rezultatom 11:11. U drugom dijelu susreta gošće su iskoristile nekoliko tehničkih pogrešaka i nerealiziranih šuteva što je na kraju dovelo do konačnog rezultata u korist ŽRK TREŠNJEVKE.

Patricia Hren / Iva Stanić: Odlično smo ušle u utakmicu jer smo i same svjesne važnosti ovog derbija. Nakon nekoliko minuta suparnice su nam se približile rezultatski, ali ritmom smo još uvijek uspjele parirati. Nažalost naše greške su nas koštale i pobjeda je otišla u ruke Trešnkevke. Čestitam curama Trešnjevne na pobjedi i dobroj utakmici. Još jednom se pokazalo kako je rukomet nepredvidljiv sport te nam ovo može biti samo lekcija za budućnost.