06/03/2021
Dva boda iz Samobora!
13/03/2021

Danas su naše kadetkinje u Svetoj Nedelji odigrale 6. kolo 1.HRL U16.
U prvom susretu odmjerile su snage protiv ŽRK Liburnija Opatija te izgubile 1 razlike. Iako su prvo poluvrijeme igrale odlično, u nastavku utakmice protivnička ekipa je iskoristila nekoliko tehničkih pogrešaka što je rezultiralo pobjedom Liburnije 19:18.
U utakmicu sa ŽRK Murvica naše su kadetkinje ušle puno čvršće i borbenije te sa nizom lakih golova ostvarile uvjerljivu pobjedu rezultatom 37:11.

Lucija Surać: Utakmicu smo započele dobrom obranom i na poluvremenu smo vodile 4 razlike. U nastavku smo usporile realizaciju napada, vraćanje u obranu i to nas je koštalo pobjede.

Petra Hrlić: U drugu utakimcu smo ušle čvrsto, davali smo lagane golove iz kontri. U obrani smo se držale zajedno i bez golova pa nam je u napadu bilo lakše. Sve cure su odlično igrale, priliku su dobile i mlađe cure (Lara Pozder, Tara Cvijić i Aneta Sučić).