Dva boda stižu iz Zaprešića!
27/02/2021
ZAMET U16
07/03/2021

Danas je u Centru Zamet odigrana utakmica 16 .kola 2. HRL ZAPAD Žene gdje su naše SENIORKE ugostile ekipu ŽRK IVANIĆ i upisale još jednu pobjedu u nizu u ovoj natjecateljskoj sezoni.
Priliku za igru dobile su ponovno sve igračice koje su odličnim akcijama još jednom opravdale svoju zasluženu minutažu.

Stefanie Troskot / Nayana Perčić Bahtiri: Utakmica je počela vrlo dobro s naše strane. U prvih 15 minuta primile smo tek 3 gola te napravile razliku od čak 8 golova. Obranom u tom periodu možemo biti zadovoljni kao i koncentracijom i organizacijom u napadu. Do kraja poluvremena smo se opustile i dale protivnicama nadu i želju da zagrizu i da nam se rezultatski približe. Ipak, utakmica je završila 38:27 u našu korist. Zadovoljne smo iako smo svjesne da nam se ne smiju događati “crne rupe” u utakmici i pokušat ćemo to ispraviti već sljedeće subote.