Pobjeda u KUPu
24/02/2021
Pobjeda protiv Ivanića
06/03/2021

Na večerašnjem gostovanju u Zaprešiću ponovno je prevladala kvaliteta naših igračica te su u susretu 15.kola 2.HRL ZAPAD osvojile dva laka boda.
Zamećanke su odlično otvorile utakmicu te je velika gol razlika ponovno dala priliku svim igračicama što je još jednom pokazalo da je naša druga postava također dobro uigrana i da možemo u nadolazećim utakmicama računati na sve igračice.

Ella Toskić / Nikolina Pleša: u utakmicu smo ušle s pravim pristupom, čvrstom obranom i odličnim obranama golmanice Patricie te je već nakon nekoliko minuta naša ekipa napravila prednost od 8:1. Istim tempom nastavile smo kroz cijelu utakmicu, a ono najljepše je što su sve igračice igrale te je svaka postigla gol i doprinijela konačnom rezultatu 39:18. Nadamo se da ćemo nastaviti niz pobjeda i u nastavku Lige uz veselu atmosferu u svlačionici.