Nova pobjeda seniorki
02/12/2020
Poraz seniorki u Opatiji
15/12/2020

Nakon zanimljive i naporne utakmice naše seniorke nose kući 1 bod iz Labina sa rezultatom 23:23 (12:14)

Maja Visković: prva utakmica u sezoni u koju smo dobro ušle. Obrana je bila odlična, čvrsta i gusta. U drugo poluvrijeme ušle smo s 2 razlike prednosti. Umor i nekoncentracija dovele su do nekoliko malih grešaka koje je Rudar iskoristio i poveo. Mislim da smo ovu utakmicu zaslužile pobijediti, ali nepravovremne izmjene igračica radi odmora i previše grešaka su bile presudne.

Patricia Hren: Utakmica izrazito napornog karaktera na kraju je završila podjelom bodova. U utakmicu smo ušli jako dobro. Poveli smo i do 3 razlike . Prvo poluvrijeme, kao i drugo je dominirala obrana. Cure su odigrale fantastično obranu te mi je bio užitak branit. Nedostajalo nam je snage i izmjena u napadu. Odsustvo Katje Mikolić radi ozljede u 53.minuti bilo je tesko nadoknaditi te se kući vraćamo s 1 bodom. Pohvale ekipi na borbi i srčanosti te se nadamo da ćemo ovu polusezonu zavrsiti sa 2 boda više.